Vela Hotel İçmeler; Siz değerli misafirlerimizin konforu düşünülerek dizayn edilmiş 101 oda ile hizmet vermektedir. Oda kahvaltı  ve herşey dahil konseptiyle hizmet vermekte olup sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam yemeğinden açık büfe olarak hizmet alabilirsiniz. Ayrıca herşey dahil konseptinde gün boyu sıcak soğuk soft içecekler ve yerli alkollü içeceklerden ücretsiz olarak hizmet alabilirsiniz. Tesiste bulunan açık yüzme havuzunda sevdiklerinizle zaman geçirebilir aynı zamanda minik misafirlerimiz için de çocuk havuzu bulunmaktadır. Vela Hotel İçmeler; Marmaris merkeze 8 km, Marmaris otogara 10 km, Dalaman havalimanına 104 km uzaklıkta yer almaktadır.

Vela Hotel İçmeler; Siz değerli misafirlerimizin konforu düşünülerek dizayn edilmiş 101 oda ile hizmet vermektedir. Odalarda; klima, televizyon, uydu, çalışma masası, makyaj aynası, minibar, emanet kasası ve kablosuz internet bağlantısı bulunmaktadır.

Vela Hotel İçmeler; Oda kahvaltı ve herşey dahil konseptiyle hizmet vermekte olup sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam yemeğinden açık büfe olarak hizmet alabilirsiniz. Ayrıca herşey dahil konseptinde gün boyu sıcak soğuk soft içecekler ve yerli alkollü içeceklerden ücretsiz olarak hizmet alabilirsiniz.

Vela Hotel İçmeler; Denize 300 metre uzaklıkta olup halk plajından hizmet alabilirsiniz. Mekeze yakın konumda yer alıp sevdiklerinizle tarihi yerleri ziyaret edebilir ve eğlence alanlarında zaman geçirebilirsiniz. Ayrıca tesiste bulunan açık yüzme havuzunu kullanabilir ve tesiste bulunan dart, masa tenisi ve bilardo gibi aktivitelerden hizmet alabilirsiniz. 

Vela Hotel İçmeler; Siz değerli misafirlerimizin sevdikleriyle keyifli zaman geçireceği açık yüzme havuzu bulunmaktadır. Ayrıca minik misafirlerimiz için de çocuk havuzu bulunmaktadır.